Jak naturalnie powiększyć usta?

Jak naturalnie powiększyć usta? Nie wszystkich natura obdarzyła dużymi ustami. Z pewnością nie jest to powód do smutku, ponieważ każdy z nas jest inny. Jeśli jednak masz ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie i niekoniecznie musi to być zabieg z wszczepianiem silikonu, przeczytaj, jakie są domowe sposoby na powiększenie ust.

Przyprawy na powiększenie ust

Czy wiesz, że cynamon powiększa usta? Podobnie działają inne ostre przyprawy, takie jak kardamon, chili, czy pieprz. Jeśli wetrzesz odrobinę przyprawy w usta, szybko poczujesz mrowienie i zauważysz delikatne powiększenie warg. Pamiętaj, że przyprawy możesz stosować tylko wtedy, gdy usta nie są podrażnione i nie masz żadnych ranek – w przeciwnym razie użycie ostrych przypraw może być dość traumatycznym doświadczeniem.

Ćwicz twarz

Ćwiczenie mięśni twarzy ma wiele zalet! Dzięki nim możesz uniknąć szczękościsku i mówić wyraźniej. Twoja szczęka będzie sprawniejsza, wymowa ładniejsza, a przy okazji… usta się powiększą. Jak to zrobić? Ćwicz wymawianie na głos samogłosek: A, E ,I, O, U… i jednocześnie starannie rozciągaj wargi przy każdym dźwięku. Co ciekawe, przydatny może być również słynny „dzióbek”, chętnie wykorzystywany przez młode dziewczyny do zdjęć. Składaj usta i wydymaj je mocno, powtarzaj ćwiczenie przez kilka minut.

Błyszczyki powiększające

Działają na takiej samej zasadzie, jak przyprawy – po ich nałożeniu będziesz czuć lekkie mrowienie, dzięki czemu usta optycznie się powiększą. Poza tym błyszczyki mają niewątpliwą przewagę nad przyprawami – możesz dosłownie przebierać w różnych opcjach smakowych, kolorach i zapachach.